Ženy v repríze Poháru přehrály Kladno

Zápas, který nakonec nikdo nechtěl…

20151114 - Zeny AZápasy s posledními týmy v tabulce bývají ošidné a zrádné (především pokud Váš tým sídlí ve vrchních patrech), jelikož člověk má tendenci podceňovat a hodnotit soupeře pouze na základě čísel. Do naší mírně studené haly přijel tým plný urputných bojovnic, které rozhodně nepřijely na čaj o páté a debatu o Kantově kategorickém imperativu.
První třetinu jsme každopádně hráli, co jsme potřebovali a kontrolovali jsme zápas. Po zaznění zvukového signálu oznamujícího konec první třetiny jsme vedli 4:1 a vypadalo to, že konečně předvedeme soustředěný a zodpovědný výkon proti slabšímu soupeři. „Pane trenére, vy snad neznáte svůj tým?“
Začátek druhé třetiny jsme stále hráli jak jsme chtěli a hlavně jsme na zápase byli. Během pěti vteřin čtvrté minuty jsme dokonce dali dva góly. A pak jsme nechali naše vědomí odpoutat na hřiště jsme posílali jenom kusy masa, která měla zmást všechny ostatní a jenom vypadala jako těla, která se pohybují dle nějakého vzorce a snad i smyslu. Soupeřky si toho možná také nevšimly, ale každopádně toho využily. Během tří minut dotáhly náskok a my jsme se najednou probudili a zjistili, že hrajeme florbalové utkání. Do konce třetiny jsme zvýšili na rozdíl čtyř branek.
O třetí třetině jsem se již vyjádřil do on-line zápisu a za tím výrokem si stojím (pozn. redakce: „Třetí třetina byla víceméně zbytečná.“). Díky všem, kteří si našli cestu do Radlic a podpořili nás.
.
FbC Panthers – Kanonýrky Kladno 8:4 (4:1, 4:3, 0:0)
B: 6., 8. a 24. Sátrová, 3. Lochmannová, 18. Rosmusová, 24. Slaná, 38. Krauskopfová, 40. Šarochová – 7. a 28. Micková, 26. a 27. Svobodová
Nejlepší hráčky: Natálie Sátrová – Jana Micková