Mladší žáci B v Benešově bramboroví

Na rezervu mladších žáků čekal turnaj v Benešově, odkud si přivezli nepopulární čtvrtou pozici.

20151115 - Mladsi zaci BFbC Panthers B vs. SK Florbal Benešov II.
V chladném, podzimním a deštivém dni jsme se vydali vstříc svému osudu do nedalekého Benešova. A hned první zápas jsme hráli proti domácímu celku. Soupeř je nám velmi známý a přijatelný – minulá kola jsme ho vždy porazili. A to se povedlo i tento zápas i když skóre nebylo tak vysoké jako spíš fotbalové. Nutno říci, že soupeř byl místy lepší, ale nás podržela dobře postavená branka a brankář Tomáš Brabec v ní. Ale to nic nemění na tom, že jsme podali zodpovědný výkon se spousty šancemi. Oku lahodící florbal dopadl „pouze“ 1:0 pro naše barvy.

FbC Panthers B vs. Florbal Chodov black
Posíleni skvělým výkonem v prvním zápase jsme vkročili do druhého zápasu. A když vkročili tak opravdu pouze vkročili. Klukům se tento zápas moc nevyvedl. Nutno říci, že soupeř přijel v nadměrném počtu a ve svých řadách měl mnoho skvělých individualit. Nám se povedl pouze konec zápasu, kdy jsme heroicky dotahovali soupeře, bohužel marně. Za tento konec zápasu klukům děkuji a škoda, že tak nehráli celý zápas, výsledek mohl být minimálně vyrovnaný.
FbC Panthers B vs. Florbal Neratovice
Ve třetím zápase dnešního deštivého dne jsme potvrdili sestupnou tendenci našeho výkonu. Hlavně v prvním poločase, který se nám absolutně nevyvedl. Po mírném kouři trenéra o přestávce se náš výkon mírně zvedl, ale na zvrat v zápase to bohužel nestačilo. Možná kdybychom méně diskutovali s rozhodčími a více se soustředili na naší hru, výsledek mohl být úplně jiný.
Za tento turnaj děkuji skvěle chytajícím brankářům (zejména mladé naději Tomu Brabcovi), mladým puškám z elévů, kteří předvedli nadstandardní výkon, a některým individualitám (Max Bursík, Matěj Ďurina, Jáchym Šetelík,…). Poděkování patří i ostatním hráčům, kteří se turnaje zúčastnili.
.
FbC Panthers B – SK Florbal Benešov II. 1:0 (1:0, 0:0)
FbC Panthers B – Florbal Chodov black 2:4 (1:2, 1:2)
FbC Panthers B – Florbal Neratovice 1:3 (0:2, 1:1) (o 3. místo)