Dorostenky i přes zranění vezou z Kutné Hory tři body

Dorostenky se vydaly do Kutné Hory, odkud si i přes tvrdou hru soupeřek dokázaly odvézt tři body za jednu výhru a jednu porážku.

20151114 - DorostenkyELITE Praha-Panthers x Florbal Chodov
První zápas proti Chodovu jsme nastoupily s velkým odhodláním, po první třetině 0:3, holky krásně bránily a samy byly překvapené z výsledku. Druhá třetina byla slabší
,ale výsledek pořád překvapivý. Třetí třetina byla zas lepší a zápas skončil 0:12. Hodně chci pochválit Míšu Novotnou za dokonalý výkon a samozřejmě i ostatní holky.

ELITE Praha-Panthers x FBC Kutná Hora
Druhý zápas proti Kutné Hoře byl velmi napínavý. Po první třetině jsme vedly 1:0. Začátek druhé třetiny byl opět slabší jako vždy, ale i tak jsme pořád vedly 2:1. Třetí třetina byla opravdu tragická –  holky hrály skvěle, ale problém byl v agresivitě hráček Kutné Hory. První nám zranily Valerii Holanovou do kolena, která už dále nemohla hrát. Hektický fanoušek domácích byl následně za své vulgární projevy vyveden z haly. Poté domácí hráčky trefily vysokou holí Johny Luprichovou přímo do oka – další odpadlík.  Holky tedy hrály jen v 6 hráčkách a navíc pod velkým tlakem. Výsledek ale nakonec udržely a slaví výhru 3:2! Zajímavostí je, že Valerie Holanová dokázala před svým zraněním nasázet svůj první hattrick! Holkám moc gratuluji a jsem nadšený z toho, jak do zápasů nastoupily.

Elite Praha-Panthers – Florbal Chodov 0:12
Elite Praha-Panthers – FBC Kutná Hora 3:2