Přípravka nedala svojí kůži lacino!

Na třetí turnaj jsme se opět vydali do Kunratic a už dopředu jsme věděli, že nás čeká velice těžký turnaj.

20151115 - PripravkaTým je složený převážně z úplných nováčků a potrvá ještě nějaký ten měsíc, než bude většina kluků OPRAVDU vědět co se to vlastně na tom hřišti děje. Naopak většina hráčů soupeře již nehraje svoji první sezónu (proto je také tento koš tak kvalitní) a na jejich výkonech je to logicky znát.
Každopádně je vidět, že se kluci zlepšují a když do zápasů dají všechno a přidá se trocha toho štěstí, tak jsou schopní hrát vyrovnaně i s těmi nejlepšími. Díky bojovnosti a nasazení jsme oba zápasy ve skupině zvládli slušně – sice jsme prohráli, ale zápas přinesl mnoho pozitivních okamžiků, kdy bylo kluky za co chválit. Například fakt, že o vstřelené góly jsme se podělili mezi více hráčů a někteří kluci se trefili snad úplně poprvé. Ve hře už jsou vidět záblesky bránění (občas neběžíme za balonkem všichni, ale jenom dva), ale i smysluplné rozehrávky (pomalu opouštíme koncept zahoď a neběž a přicházíme s taktikou běhej všude a občas zvedni hlavu).
A nejdůležitější bylo, že si to všichni kluci užili, ochutnali i sladkou chuť vítězství a udělali svým rodičům radost, když se dokázali na celý den odtrhnout od svých elektronických hraček ;-) Také nám střídačku obohatila nová trenérská posila, Petra Nosková, která se zatím ještě učí, nicméně už klukům rozdává cenné rady a střídačka díky ní konečně vypadá hezky :)
FbC Panthers – FbK Olymp 5:7
FbC Panthers – Sparta Praha 4:8
FbC Panthers – Start98 7:5 (o 5. místo)