Starší žáci A po dobrém výkonu nakonec druzí

Starší žáci A málem dosáhli až na vysněný postup, bránu do nejvyššího koše jim ale zavřel tým Black Angels.


20151107 - Starší žáci AHned po ránu nás čekal první zápas se soupeřem Wizards a hned jsme začali velmi aktivně. Celý zápas jsme drželi balon a obstřelovali jsme branku soupeře. Nutno dodat, že celý zápas jsme měli problémy s rozehrávkou, a tím pádem jsme dostávali laciné góly. Ale zápas jsme nakonec dotáhli do vítězného konce a slavili výhru 6:3.

Druhý zápas nás čekaly Kobylisy, tedy tým, který je fyzicky a technicky velmi dobře vybaven, a tím pádem nám dělal velké problémy. Naštěstí naši borci makali na 100 procent a hráli výborně do obrany. Dvě minuty před koncem jsme byli vyloučeni ze stavu 4:4 a bohužel jsme dostali 26 sekund před koncem gól na 4:5. Trenér Jenšík si vzal time-out a šel do power-play, kterou hned po 6 sekundách využil Jaroslav Petrák po krásné ráně ze vzduchu. Skóre se tak zastavilo na výsledku 5:5.

Třetí zápas jsme hráli finále o postup do 1. koše s Black Angels a bohužel jsme celý zápas byli horším týmem. Ztráceli jsme hrozně moc míčků a dostávali góly ze středu hřiště. Nepomohla nám ani hra v power-play i přes to, že jsme v ní vsítili dvě branky. Zápas skončil výsledkem 3:6 ve prospěch soupeře.

FbC Panthers – Wizards 6:3
FbC Panthers – Sokol Kobylisy 5:5
FbC Panthers – Black Angels 3:6 (o 1. místo)