Nepovedený turnaj Starších žáků B

Starší žáci B na turnaji v Čakovicích skončili poslední.

20151108 - Starsi zaci BFbC Panthers B – Florbal Neratovice

V krásném slunečném počasí jsme jeli odehrát zápasy do Čakovic. Když jsme se všichni konečně sešli, čekal nás zápas s Neratovicemi. Lépe začal soupeř, který již ve 3. minutě vedl 2:0. Rychle jsme se oklepali a zápas srovnali na 2:2. Jakmile jsme však vyrovnali, soupeř opět odskočil na rozdíl jednoho gólu a první půlka skončila 2:3. Druhou půli jsme začali skvěle, opět jsme vyrovnali. Ale po našich chybách soupeř navýšil skóre a celkově vyhrál 3:5. Díky klukům za tento zápas, protože se ukázalo, že to byl jejich dnes odehraný nejlepší zápas.

FbC Panthers B – FbK Davle

Po pauze, kterou kluci využili k blbnutí a tudíž k celkové únavě, jsme nastoupili proti Davli. A únava z pauzy se projevila hlavně v první půli, kterou jsme totálně nezvládli a prohráli jsme jí 4:0. Po přestávce, ve které trenér promlouval důrazně hráčům do duše, se náš výkon zvedl. Ale celkový dojem ze zápasu jsme nezměnili, jelikož jsme nedokázali dát gól. Gól ale nedal ani soupeř a tak vyhrál 4:0. Kluci si tento zápas prohráli sami hlavně díky první polovině.
FbC Panthers B – FbK Vosy Praha B
Poslední zápas jsme odehráli proti Vosám. Celý zápas byl hodně vyrovnaný a divoký. Chvíli vedl soupeř, my jsme srovnali. Když jsme srovnali, tak soupeř v hned kontroval. V zápase jsme hráli jednu přesilovku, kterou jsme využili. Jel se na nás nájezd (za situaci, kdy Lukáš Kubů chytil hokejkou míček, který směřoval do branky), který soupeř proměnil. Vosy vyhrály díky tomu, že potrestali naše chyby. My bohužel potrestat chyby soupeřů nedovedeme a částečně i proto prohráváme.
Díky klukům za celý turnaj a hlavně za první zápas.
FbC Panthers B – Florbal Neratovice 3:5
B: Raška (Novotný), Netušil, Nový (Solař)
FbC Panthers B – FbK Davle 0:4
FbC Panthers B – FbK Vosy Praha B 7:10