První prohra Dorostu A znamená ztrátu na Chodov

 

Další dvě utkání měli na programu naši dorostenci A. Jako bonus na ně připadlo pořadatelství celého turnaje,
a tak pro nás den začal v 7 hodin ráno a končil odpoledne v 5. Našimi soupeři byli tentokrát FAT PIPE FLORBAL CHODOV B a FBC Kanonýři Kladno B.

12200868_10205469116433633_918080441_n

FbC Panthers vs FAT PIPE FLORBAL CHODOV B  5:7

V prvním utkání jsme vyzvali dosud neporažený B-tým Chodova. Utkání velmi atraktivní, bohaté na góly a nakonec se šťastným koncem pro soupeře. Nutno podotknout, že se jedná o naši první porážku v této sezóně. Zápas jsme si bohužel prohráli sami vlastní hloupostí, laxností a zbrklostí, kdy jsme ztratili pohodlné vedení 5:3, a soupeř dokázal sérií 4 gólů zápas otočit. Soupeři děkujeme za kvalitní prověrku a těšíme se na odvetu.

 

FbC Panthers vs. FBC Kanonýři Kladno B 5:4

Ve druhém zápase bylo důležité zapomenout na první porážku sezóny a vrátit se na vítěznou vlnu. Soupeř přijel posilněn o 3 hráče z A-týmu, což však našim borcům nevadilo a ve smyslu hesla „jsou to jenom lidi z masa a kostí“ soupeře porazili. Ač to z výsledku nevypadá, utkání jsme mohli vyhrát větším rozdílem, jelikož herní kvalita převažovala na naší straně, ale střelecká impotence tomu zabránila a proto jsme mohli sledovat drama až do posledních vteřin. Za zmínku stojí naše dvě proměněné přesilovky, kdy v obou případech skóroval kanonýr Marhefka.

 

Ač jsme tedy získali pouze 3 body, převažují kladné pocity i z tohoto víkendu. Oba brankáři ukázali, že se na ně v těžkých chvílích můžeme spolehnout a do obou utkání zasáhli také tři starší žáci (Prokůpek, Šejvl, Vávra), kteří se rozhodně neztratili a hlasitě si řekli o další nominaci. Zároveň je na místě kluky pochválit za perfektně zvládnuté pořádání, od rovnání mantinelů až po hudební doprovod. Opět jsme potvrdili, že pořádání zastřešené naším týmem je na velmi dobré úrovni a to ať se jedná o zápasy dorostenců, mužů nebo starších žáků.