Mladší žáci B vezou domů 3. místo

FbC Panthers B – SK Florbal Benešov II. 6:212188662_10203553178350062_706459242_n
Do prvního zápasu jsme šli se soupeřem z Benešova. Soupeř už měl jeden zápas za sebou. Prohrál v něm s Kladnem. Zápas byl již od začátku vyrovnaný, ale na konci půle byl šťastnější náš tým a vedl 2:1. Ve druhé půli se projevila únava soupeře a kluci toho dokázali využít. Druhou půli kluci ovládli 4:1 a tedy celkové skóre bylo 6:2
Zajímavost: David Pech v tomto zápase vsítil hattrick.

FbC Panthers B – FbC Kanonýři Kladno 0:6
Do druhého zápasu jsme šli s vědomím, že soupeř bude mnohem více kvalitní, než Benešov. A to se projevovalo celý zápas. Kluci z Kladna nám v podstatě nepůjčili balón, takže o našich šancích nemohla být vůbec řeč. Zato soupeř góly dával a vyhrál 0:6.

FbC Panthers B – FbK Olymp Praha Apollon 3:2
Poslední zápas jsme hráli o třetí místo s Olympem (se kterým večer hrál i náš mužský A – tým). Zápas měl místy až velmi kvalitní výkon a tempo. Díky podařené první půli jsme vedli 2:0. Pak ale samozřejmě přišlo polevení, které naštěstí soupeř nepotrestal (i když konec byl velmi hektický) a zajímavý zápas skončil výsledkem 3:2.

Díky klukům za skvěle odehraný turnaj (hlavně za první zápas a první půli třetího zápasu). Díky také fanouškům, kteří se sešli v hojném počtu a vydatně nás podporovali.