Starší žákyně o slunečné neděli v Dolním Bousově

20151101_134428Dobrý den s prosluněného Dolního Bousova, kdy všem končí podzimní prázdniny, některé si své volno prodloužily a nerozšířily naše řady.

ELITE PRAHA – Panthers vs. FA MB – D. Bousov
Zápas jsme lépe začaly my, kdy jsme svojí hrou dokazovaly přehrát soupeře. Kačka Štruplová otevřela skóre svým prvním gólem. Další na sebe nenechal dlouho čekat a vedly jsme 2:0. Bylo jasné, že to bude bojovný florbal, kdy jsme se soupeřem držely krok pouze v první půli. Absence některých hraček byla viditelná a naše tempo pomalu opadalo. I přes prohru 5:10 se holky proti početnějšímu soupeři nevzdávaly.

ELITE PRAHA – Panthers vs. Wizards DDM Praha
Soupeř přijel ve stejném počtu jako my, jenže to byl jejich první turnaj a my měly za sebou již první utkaní. Vrhly se na nás, my nestíhaly. Po první půli 0:9. Skóre nemělo cenu řešit. Řekly jsme si, že zkusíme hrát vyrovnaný florbal a chodit do soubojů. To se nám ale moc nepodařilo, kdy si šla Anička odpočinout za faul. I přes to jsme dokázaly ohrozit bránu soupeře a neobdržely gól během oslabení. Gólově se nakonec prosadily hračky Retová a Boháčová, která  tak odčinila svůj faul. Nakonec se skóre zastavilo na nepěkném 2:14.

ELITE PRAHA – Panthers vs. AC Sparta Praha
Díky souhře a náhodám jsme hrály hned po základní skupině, kdy nás čekal kádr Sparty, který nás chtěl zaskočit počtem hráčů. Holky po vydatném obědě vůbec nechtěly hrát. Hold vývary a knedlíky a s těmito okolnostmi jsme šly do posledního zápasu, že konečně vyhrajeme a budeme bojovat. Bojovaly jsme hned od první půle, kdy holky dokázaly využít přesilovku. A zakončily 1. půly za stavu 4:1. Bojovnost se neustále stupňovala a nebály se chodit do soubojů. Po našich ztrátách nás skvěle podržela Kačka, které rostlo sebevědomí každým zákrokem. Dominik Hašek by koukal. Soupeř nám i tak vsítil 3 góly. Ovšem my jsme byly na hřišti Ti, kdo si své skóre pomalu navyšoval. A tak si odvážíme výhru 8:4. Děkuji rodičům za podporu.