V konkurenci kvalitních týmů skončili elévové třetí

Elévové A vyrazili do Říčan, kde změřili síly postupně s Bohemians, Black Angels a na závěr v utkání o třetí místo s Orkou.

20151025 - Elevove ABylo nás deset. Bylo to opravdu nejmíň stejných dresů, které se na hale objevovaly, ale i přesto se nám podařilo hrát oku lahodivý florbal.

Naši borci naběhli v prvním zápase na palubovku nové haly v Říčanech bez jakéhokoli respektu. Soupeř v bílo-zelených dresech měl, jak početní, tak výškovou převahu a to hlavně v podobě vysokých děvčat. Byli jsme lepším týmem, bohužel se nám nepodařilo dát gól. Hra měla tempo i mnoho šancí.

V druhém zápase jsme si spravili střeleckou chuť, když již po pár sekundách se trefil Jáchym. Čímž spustil náš brankostroj. V povedeném utkání, kde jsme byli jednoznačně lepší se blýskl hattrickem Marek (je pravdou, že jeden z gólů byl vlastní :-) ). Nejen Marek a Jáchym, ale i ostatní se zapsali do tabulky střelců povedenými akcemi. Pohodové utkání nám pokazil pouze trenér hostí, který neustále křičel :-).

O umístění jsme hráli s Orkou, Zápas byl až do poslední chvíle dramatický. Naštěstí vše vyústili v náš prospěch a v Říčanech jsme se mohli podruhé radovat.

FbC Panthers  – FBŠ Bohemians 0:2
Black Angels – FbC Panthers 5:0
FbC Panthers  – Orka 4:3

Sepsal Kamil Sedlák