Starší žáci B bez opor nevyhráli a skončili poslední

Starší žáci B přijeli do Kladna bez tradičních opor a v nabité konkurenci skončili na 6. místě.

20151025 - Starsi zaci BFbC Panthers B – FbC Kanonýři Kladno B

První zápas jsme hráli s pořádajícím Kladnem. Bohužel jsme dorazili v nepříliš plné sestavě a to se projevilo. Kluci hráli i přes svůj nízký počet velmi dobře, ale soupeř trestal naše chyby a po první půli na tabuli svítilo skóre 0:2 pro domácí celek. Do druhé půle jsme šli s tím, že chceme něco se zápasem udělat. Bohužel jsme dostali dvě branky hned v úvodu. Poté kluci zabojovali a opět narazili na svůj nešvar – nedávání branek. Do konce zápasu jsme stihli dát jen jeden gól. Díky klukům za skvělý výkon proti těžkému soupeři.
FbC Panthers B – FbC Říčany
Ve druhém zápase s neoblíbeným soupeřem z Říčan jsme chtěli hrát jako na konci druhé půle předchozího zápasu. První polovina se nám hrubě nepovedla a po první půli to bylo 5:0 pro Říčany. Ve druhé půli už kluci hráli zase skvěle, bohužel vsítili pouze dva góly a soupeř nakonec vyhrál 5:2.
FbC Panthers B – SK Florbal Benešov B
V posledním zápase s Benešovem se hrál minimálně v první třetině nádherný zápas se spoustou gólu. Tomu odpovídá skóre po první třetině 4:4. Ve druhé třetině se hra zklidnila. Toho využil soupeř, který druhou třetinu vyhrál 2:1. Ve třetí třetině kluci hráli o vše, ale zvlhl střelný prach a jediný gól třetí třetiny dal soupeř. Divoký zápas tedy skončil poměrem 7:5 pro Benešov.
Chci klukům poděkovat za slušný výkon ve všech zápasech. Neměli to jednoduché (nepřijeli některé opory), ovšem i bez nich hráli kluci leckdy i vyrovnané partie. Díky.
FbC Panthers B – FBC Kladno B 1:4
FBC Říčany – FbC Panthers B 5:2
FbC Panthers B – Florbal Benešov B 5:7 (o 5. místo)