Muži C poprvé padli v souboji o první místo

20151025 Mc Kladno a Šneci z pěšinNedělní odpoledne znamenalo pro druhou mužskou rezervu cestu do Stochova a po zvládnutí objížděk jsme se chystali na zápas s téměř domácím Kladnem C. Utkání hodně ovlivnili věci, které nemůžeme ovlivnit, co se dá dělat. Zápas to byl bojovný běhavý, místy tvrdý a místy za hranou, zároveň s množstvím chyb na obou stranách a vyrovnaný zápas, kdy soupeř urval bod pro sebe srovnáním v poslední minutě zápasu. Na naší straně bohužel vyhořela mladá lajna a za bod tedy můžeme vděčit prozíravém rozhodnutí trenéra vzít na zápas jednak nováčka Filipa Cajthamla a Michala Boreše, který hrál dopoledne za Béčko. Oba se totiž podepsali pod všech našich pět gólů!

Druhý zápas pak znamenal souboj o průběžné vedení soutěže s obávaným týmem Šneci z Pěšin – naštěstí už bez dva roky starého ultimáta kapitána Jirky Dufka. Věci, které nemůžeme ovlivnit, již naštěstí pominuly, ale zase přišlo něco jiného a to náhlé onemocnění trenéra (to nevymyslíš!). Zápas začal poměrně klidně a zodpovědně, ale hned na to přišla školácká chyba naší obrany a vedení Šneků. Hra pokračovala vyrovnaně, ale čas od času přišel kolaps naší rozehrávky v takovém rozsahu, že jsme se nepoznávali. Šneci toho párkrát využili a po dvou částech svítilo skóre 0:3! Z posledních sil pak trenér o poslední přestávce vydal pokyny a hlavně morální apel ke zteči a hned začalo být lépe a v půlce třetí minuty bylo vyrovnáno! Šneci si zkušeně vzali time-out, aby přerušili náš skvělý vstup a obrat v utkání a to se jim vyplatilo, protože jsme na něj nedokázali navázat a o minutu později jsme inkasovali na 3:4 a tento stav i přes závěrečný nápor vydržel až do konce.

Odsouváme se tedy na druhé místo za Šneky a do příště máme na čem pracovat.

FbC Panthers C – FBC Kladno C 5:5
FbC Panthers C – Šneci z Pěšin 3:4