Starší žáci A na Podvinném mlýně pátí

Starší žáci A dokázali v posledním turnaji před podzimními prázdninami vybojovat 5. místo.


20151024 - Starsi zaci AV předprázdninovém víkendu jsme si zaskočili zahrát na extraligovou halu Podvinný mlýn. Kluci očividně natěšení skočili do zápasu po hlavě a po krásné individuální akci našeho nejmladšího hráče Járy rychle vedli. Jára zůstal při chuti, a tak ze standardky o pár vteřin později navýšil na dvoubrankový rozdíl, který nás tak hezky uspal, že jsme soupeře nechali otočit a zápas jsme si zpět už nedokázali vzít. Ale jinak pěkný výkon, hlavně to sólo Járy.

Druhý zápas nás čekal s velice kvalitním soupeřem z Mladé Boleslavi, v jehož sestavě se objevilo i pár našich starých známých, již z dob mladších žáků. Zápas to byl vcelku pohledný, lítalo se nahoru dolu, ovšem našim klukům chyběla důslednost a nechávali soupeře vcelku zadarmo zakončovat, a to i přes to, že Fanda odchytal velmi pěkný zápas. Nakonec alespoň remízu nám vybojoval Přemysl svým hattrickem.

Zápas o umístění byl asi tím nejlepším, co jsem naše kluky viděl v této sezóně zahrát, vrátila se nám bojovnost, kluci se v soubojích snažili a hlavně jsme zlepšili i střelbu. V bráně skvěle podržel Adam, a tak jsme i tentokrát naši skupinu udrželi. Za poslední zápas klukům velice děkuji.

FbC Panthers – Sparta Praha 2:3
Mladá Boleslav – FbC Panthers 4:4
FbC Panthers – Orka 6:3

Sepsal Vojta Šafránek