Skvělý výkon mladších žákyň znamená dvě výhry a dvě remízy

Mladší žákyně se nezalekly svých soupeřek a po skvělém výkonu braly po dvou vítězstvích a dvou remízách!

20151025 - Mladsi zakyneHola hola, o hodinu později nás tatranská hala volá. Kdo si posunul čas, tak přišel. V pořadí již 2 turnaj, který čekal naše mladé pistolnice.

Elite vs. Tatran Střešovice
Soupeř, se kterým jsme již měli tu čest v prvním turnaji.
Zápas začal vlažně, soupeř během 15 vteřin dal gól a trochu zaskočeni, jsme protočily lajny. A ihned v rohu, souboj, který p. rozhodčí signálem indiánského kmene posoudil jako nedovolený s trestem 1 minuty na odpočívadle pro Kačku. Do teď nevím za co to bylo. Nic naplat, jdeme do 2 a uvidíme, co předvede Tatran. Ten ovšem nevyužil výhody, a tak Lucka v klidu v oslabení srovnala na 1:1. Následovala přestřelka „kdo z koho“. Skóre 4:4. Time out. Zkusíme štěstí zvrátit na naši stranu a tak v čase 19:59 Góól. Potvrzujicí buly a odvážíme si první výhru 5:4.

Elite vs. SK Dvojka Praha
Slabší nástup do zápasu, kdy dvojka odskočila do 2 brankového vedení a my se zalekly, byli jsme pomalejší, nedůrazní, jako bychom to nebyly my. Probraní se dostavilo ihned po tom, co jsme v rychlém sledu srovnaly¨, následně již udávaly tempo hry a kdy se skóre navyšovalo na konečných 9:2 v náš prospěch. Holky najednou hrály s lehkostí a beze strachu, že by měly prohrát.

Elite vs. TJ Sokol Nové Strašecí
Známý soupeř, který hraje dobrý florbal. Byl to skvělý zápas plný zvratů. Nahoru dolů, zleva doprava. Jsme rádi, že jsou všichni zdraví a v pořádku, jelikož zápas připomínal místy probíhající mistrovství světa v ragby. Remíza 6:6

Elite vs. FA MB – Dolní Bousov
Poslední a zároveň nejtěžší soupeř, který neměl co ztratit. Naše řady prořídly o dvě hračky. Holky byly vyčerpané z předchozích 3 utkaní. Nemohly si odpočinout a zažily tak 100% nasazení. Žádný odpočinek, dřeme. Totožný zápas jako předchozí: nahoru, dolů a zleva doprava, za mantinely, no, prostě všechno. Do poslední chvíle nebylo jasné, kdo zvítězí. Neustále jsme tahaly za kratší konec, srovnaly jsme, chvilku jsme vedli, srovnáno, prohráváme, remizujeme a přijde time out na konci 2 půle. Během poslední minuty: 2 tyčky, spojnice, tlak, siréna, konec. Zasloužená remíza 5:5

Tatran Střešovice – Elite Praha 4:5
SK Dvojka Praha – Elite Praha 2:9
Elite Praha – Sokol Nové Strašecí 6:6
Elite Praha – FA Dolní Bousov 5:5