Přípravka na prvním turnaji jak zmatené včelky

20151018 Pa 1.turnajNaši nejmenší se také konečně dočkali a rodiče měli co dělat, aby je v sobotu vůbec uspali, s čímž by naopak dnes neměli mít sebemenší problém. Pro větší polovinu týmu to byl vůbec první zápasy, takže nervozita měla na naší střídačce své jisté místo. Na hřiště naštěstí nenaskočila, ale tam jí nahradil její bratříček zmatek. Někteří kluci ještě nevědí jestli mají raději běžet za míčkem, nebo za hráčem, anebo jestli má smysl běžet vůbec (možná se nám tak snaží sdělit hlubší filosofickou pravdu, ale to se nejspíš nikdy nedozvíme).

Po prvním zápase zmatek i nervozitu vzal do ruky strýček nasazení a vynesl je za dveře haly. Zkušenější kluci si začali věřit a tuto sebedůvěru přenesli i na nováčky v Panteřích dresech. Trenéra to sice málem stálo hlasivky, ale tak přeci od toho tam je. Za zmínku určitě stojí velká hromada míčků, které skončily v soupeřově síti těsně poté, co se jich dotkla hokejka Kristiána Cihláře. Dále pak veliká rozvaha, se kterou rozdával z obrany přihrávky Prokop Hlaváč (pokud v tom bude nadále pokračovat, tak bude mít starší Jáchym do dělat, aby ho bráška nepřerostl) a pak jednotka rychlého vysvětlení (prostě to vystřel) složená z bratrů-asistentů, kteří věděli samozřejmě všechno nejlépe.

Turnaj ukázal, že nás čeká ještě hodně učení se a zlepšování, ale také ukázal, že to je přesně to, co chceme. A že nám to půjde, tak o tom už nepochybuje nikdo :)

Díky kluci za turnaj a 1. listopadu na viděnou!