Druhý turnaj Mladších žáků B

20151018 Zb 2 turnajPrvní zápas jsme hráli se soupeřem, který do našeho koše postoupil. Zápas byl vyrovnaný už od začátku. Nakonec se ale projevily zkušenosti kluků z A týmu, kteří nám přišli pomoci a díky hattricku Járy Petráka a gólu Míši Petráně jsme vyhráli 4:3. Pochvala je pro všechny kluky, kteří odehráli zápas mnohdy na nových postech skvěle.

Druhý zápas jsme hráli se soupeřem, který naopak v minulém kole sestoupil z vyššího koše a také to bylo znát. Soupeř celý zápas vedl. Kluci ale nehráli vůbec špatně, naopak, kdyby netrefovali plasty a gólmana, mohli jsme v klidu vyhrát. Takhle byl soupeř šťastnější a vyhrál.

Vinou horšího skóre o jeden a dva obdržené góly jsme hráli se soupeřem, kterého jsme v minulém kole porazili 10:0. A měli jsme herní převahu, (nutno dodat, že soupeř měl v týmu kluky, kteří na velkém hřišti hráli poprvé). V první půli jsme soupeři dali 5 gólů. O poločase trenér udělal pár změn a chtěl, aby kluci hráli více „profesorsky“. Kluci tak doopravdy hráli, ale soupeř trestal a dal nám dva góly, my jsme ale jeden přidali a tak se skóre zastavilo na 6:2. Díky všem klukům za zápasy a nasazení.

FbC Panthers B – AC Sparta Praha yellow 4:3
FbC Panthers B – Wizards DDM Praha 10 B 3:5
FbC Panthers B – SK Dvojka Praha 6:2