Dorostenci stále stoprocentní

V sobotu odehráli naši dorostenci další dvě kola své ligové soutěže. Po prvním dvojkole jsme okupovali druhou pozici, jelikož naše střelecká potence nebyla dostatečná a proto jsme se chtěli pokusit dostat na první místo neúplné tabulky. K zápasům jsme vycestovali do nedalekého Králova Dvora a v cestě nám stáli pražské Vosy a Kobylisy.

FbC Panthers – Viking group TJ Sokol Kobylisy 6:3

20151017 Ka Kobylisy a VosyV prvním utkání nás čekal soupeř z Kobylis. Naši kluci do utkání vstoupili s myšlenkou, že se soupeř patrně porazí sám a nebude třeba propotit čerstvě vypraný a voňavý dres. Bojovali jsme s téměř neuvěřitelnou střeleckou impotencí a hlavně vybudit hráče k alespoň mírnému tempu hry bylo na hranici možností trenérského dua Míka – Kolář. Nakonec se nám podařilo dotáhnout utkání k vítěznému konci, ale nutno dodat, že se jednalo spíše o výhru protrápenou (i když 3 body mají stejnou váhu). Za zmínku stojí 5 bodový přínos Tomáše Marhefky, který zaznamenal 4 góly a jednu asistenci navrch. Bylo třeba kluky trochu probudit, což se nám naštěstí podařilo a projevilo se to v druhém utkání.

FbC Panthers – FBK Vosy Praha 10:1

Ve druhém zápase jsme nechtěli ponechat nic náhodě, a proto kluci hráli o náplň pondělního tréninku. K naší velké spokojenosti odmítli posilování a soupeře bez větších problémů přejeli. V brance nám kryl záda Marek Máčala, který se této role chopil s noblesou a krom jednoho inkasovaného gólu, při kterém to vypadalo, že naše obrana hraje se soupeřem a očekává připsání kanadských bodů za asistenci, byl bezchybný a trápil soupeře nebezpečnými výhozy, které měly téměř extraligové parametry. Skóre se nakonec zastavilo na pověstné desítce a my tak minimálně do neděle budeme vévodit tabulce 2. ligy dorostenců.

Závěrem si řekněme, že není ve výsledku podstatné, jak dané zápasy vypadaly, ale že jsme získali důležitých 6 bodů. Děkujeme rodičům, kteří nás přijeli na tomto výjezdu podpořit, a doufáme, že nám přízeň zachováte.