Dorostenci B i podruhé za 3 body

Rezerva dorostu se i po druhé v letošní sezoně vrací domů s 50% úspěšností, v Čakovicích prohrála se silnými Black Angels a srazila oslabené Vinohrady.

20151017 - Dorost BNa další turnaj musel náš rezervní tým dorostenců vyrazit brzy ráno do Čakovic, což pro mnohé byla první šance projet se legendární Blankou a zrychlit si tak cestu napříč Prahou. Do zápasu jsme proti soupeři, který měl po prvním turnaji úctyhodné skóre 31:1, vstoupili aktivně, což zapříčinilo že Black Angels museli 2x dotahovat náš náskok a po první třetině se na ukazateli skóre skvěl výsledek 2:2. Ve druhé periodě zařadil soupeř vyšší rychlostní stupeň, my mu ovšem dovolili dostat se do vedení pouze o gól a drželi jsme stav 2:3. Do třetí třetiny jsme vstupovali s odhodláním zvítězit, dlouho se nám ovšem nedařilo držet balónek a neproměňovali jsme své šance. Zlom mohl přijít, když nám soupeř 3 a půl minuty před koncem nabídl přesilovku – to, co v ní následovalo, ale nejde slovy vyjádřit. Black Angels byli 90% času na balonu a dokázali dokonce vstřelit gól v oslabení. Náš totální zmar na konci třetí třetiny ještě soupeř využil dalším gólem v poslední minutě a stanovil tak konečné skóre na 2:5.

O pauze mezi zápasy bylo v kabině pěkně horko a pojem dostat čočku dostal úplně jiný rozměr.

Druhý zápas se hrál v naší režii a proti rezervě z Vinohrad, která přijela s 2. a 3. lajnou ze starších žáků bylo skóre 9:3 zasloužené. Za zmínku stojí, že Kuba Reitmajer nasázel hattrick!

Black Angels B – FbC Panthers B 5:2
FbC Panthers B – SKV B 9:3