Žákyně braly na Třebešíně dvě výhry ze čtyř možných

Mladší žákyně si připsaly v Třebešíně skalp Nového Strašecí a Vinohrad, i přes dobrý výkon pak padly s Tatranem a Herbadentem.

20151010 - Mladsi zakyneVenku zima jak v ruském filmu, která nás hnala do haly VŠE.

Elite vs Tatran
Hned na úvod jsme viděli tatranský příděl 16 gólů soupeři. Toto skóre nás děsilo. Další na řadě jsme byli my. Ovšem od úvodních minut tempo hry diktovaly Elitní Panterky. A Míša chytala všechny střely. To nám vydrželo pouze do 5 minuty, kdy jsme obdrželi gól a karta se obrátila. Nebyli jsme schopni vstřelit gól. Ovšem Lucka se probrala, uvědomila si, že to půjde a Tatranu vstřelila 2 góly. Pro některé to byl křest prvním zápasem i turnajem.

Elite vs N. Strašecí
Holky se po úvodním duelu oklepaly. Do brány nastoupila Kačka a Míša oprášila své dovednosti s hokejkou. První půle vyrovnaná, ovšem soupeř byl tím, kdo vedl. 2:3. Po taktické poradě o přestávce se rozhodlo, že to nevzdáme a budeme bojovat o každý centimetr na hřišti. V druhé půli nastoupil úplně jiný tým. Souboj o každý balón, střelba. To vše vedlo k otočení zápasu. A tak si odvážíme první vítězství.

Elite vs TJ SKV
Hned od prvního buly jako by jsme to nebyly my. Přistoupily jsme na hru soupeře a nechaly ho hrát. Bojovnost byla tu tam. Prostě žádné nasazení, nic. Ujaly jsme se sice vedení, ale souhra náhod, vlastní gól a najednou 2:2. Holky se probraly a dirigovaly hru. Vše již bylo v pořádku, a my si šli za jasným cílem vyhrát. A to splnily všechny do puntíku. Skóre se jen navyšovalo na konečných 11:3

Elite vs Herbadent
Poslední a zároveň nejtěžší soupeř, který nás tlačil od začátku do konce. Byl lepší, přehrával nás. Po půli nelichotivé skóre 1:6. Neměli jsme co ztratit a tak jsme šli do poslední půle tam nechat všechno. Není na co se šetřit. Holky bojovolaly o každý balon, každý souboj byl nadoraz. My z toho vytěžily 3 góly, soupeř ovšem 6. I přes tuto prohru nechaly holky na hřišti vše co šlo. Neřešily jsme skóre.  Ale to jejich zapálení i přes to nelichotivé skóre. To bylo něco co se jen tak nevidí. Klobouk dolů.

Na závěr mi dovolte poděkovat rodičům a fanouškům, bez kterých by to nešlo.