Starší žáci B v konkurenci stejných soupeřů vybojovali čtvrté místo

Starší žáci B se po třech týdnech setkali se stejnými soupeři jako v minulém kole, díky zlepšenému výkonu si ale polepšili a skončili na čtvrté pozici.

FbC Panthers B – FbK Říčany20151011 - Starsi zaci B
První zápas jsme odehráli v promrzlé hale v Říčanech proti domácímu týmu. Celý zápas měl značné nepřesnosti na obou stranách. Přesto jsme vsítili první gól. Jenomže soupeř vzápětí odpověděl a o přestávce svítilo na tabuli skóre 1:1. Úvod druhé třetiny nám nevyšel a soupeř odskočil na rozdíl jednoho gólu. Opět po nepřesnostech na obou stranách jsme po sedmi minutách konečně srovnali na 2:2. Nakonec byl ale šťastnější soupeř a a těsně před koncem dal vedoucí gól, na který kluci nedokázali do konce odpovědět  a kluci jako minulý turnaj se stejným soupeřem opět smolně prohráli o jeden gól.

FbC Panthers B – FbK Vosy Praha B
Do druhého zápasu jsme šli proti soupeři, který přijel pouze v osmi lidech. Přesto byl v úvodu lepší a dal nám první gól. Přes zlepšený výkon se nám ale do poločasu nepodařilo vyrovnat a soupeř vedl 1:0. Ve druhé polovině soupeři došli síly a tahal za kratší konec, jenomže kluci toho nedokázali využít. A bohužel trestal soupeř. V rychlém sledu nám nasázel tři branky a zavřel se do své obrané úlity úplně. Čtyři minuty před koncem vedl 4:1. Za tohoto stavu se trenér rozhodl hrát vabank. Nasadil to nejlepší co měl a vyplatilo se. Kluci do konce poločasu, kdy měli soustavný tlak, vyrovnali a tímto výsledkem (4:4) zápas skončil.
FbC Panthers B – Black Angels White
Jelikož Říčany vysoko porazili Vosy, hráli jsme o klidné třetí místo. Jelikož v podstatě o nic nešlo, rozhodl se hrát trenér více na taktiku. A v první třetině se to klukům opravdu dařilo a chtěl bych je za to pochválit. I když třetina skončila 4:3 pro naše mužstvo, hráli kluci zodpovědně. To pokračovalo i na začátku druhé třetiny. Pak dal soupeř dva rychlé góly a kluci už se nezmohli na vyrovnání. Ve třetí třetině nás soupeř porazil 3:0. I když výsledek (4:8) tomu nenapovídá, hráli kluci hlavně první třetině opravdu výborně, ale soupeř byl nad naše síly a zaslouženě vyhrál.
FbC Panthers B – FBC Říčany 2:3
FBK Vosy Praha B – FbC Panthers B 4:4
FbC Panthers – Black Angels White 4:8 (o 3. místo)