Junioři A vykradli Kralupy a posunuli se na první místo!

Juniorské Áčko zvládlo i druhý turnaj v sezóně, tentokrát se ziskem 6 bodů vyhoupli až na vedoucí pozici 3.ligy!

20151011 - Juniori AV neděli odpoledne se junioři Panterů sešli v kralupské hale, aby zde sehráli dvě těžká utkání své ligy. Čekal je úplně jiný povrch než na radlické aréně a to nevyzpytatelné parkety a rozměrově velmi specifické hřiště.

FA Mladá Boleslav

Jak už to u našich chlapců bývá, do utkání vstoupili tak ležérně, že v prvních třech střídáních si nesáhli na míček! Poté nás paradoxně nakoplo sporné vyloučení Matěje Najvárka, které soupeř nejenže nedokázal využít, ale dokonce inkasoval ve vlastní přesilové hře a to zásluhou Lukáše Pokorného, který protančil kolem rozhozených bránících hráčů a mazácky zakončil pod víko. Tato paráda nakopnula celý tým tak, že do přestávky nasázel soupeři 4 tvrdé direkty a tak svěřenci Pápy a Koliho mohla jít po první siréně do „šatny“ s pohodlným náskokem 3 gólů. V druhé třetině se hra vyrovnala, panterský gólostroj se lehce zadrhnul a vypadalo to, že v druhé části nepadne ani jeden gól. Naštěstí se prokázala naše zkušenost a s přehledem jsme dovedli utkání do vítězného konce.

Zajímavosti
David Šimůnek po převzetí kapitánské pásky vsítil svůj první gól v sezoně!
Zbyněk Tomiška zlomil po 2 turnajích svoji novou, stále nezaplacenou zbraň – TeXtreme unity 29

Athletics Praha

Houževnatý tým, který kluci neskutečně podcenili. I přes špatný začátek se Panteři ujali rychlého vedení 2:0. Bohužel radost našich borců netrvala dlouho, soupeř dokázal dvěma slepenými góly utkání vyrovnat a donutil trenéry stáhnout hru na dvě pětice. Po tomto aktu byla družina pod vedením staronového kapitána Davida Šimůnka lepší ve všech ohledech, hráči se dostali do požadovaného tempa a provozní teploty a v závěru střetnutí nasázeli atletům další 3 přesné zásahy a po zlepšení zaslouženě vyhráli.

Zajímavosti
Václav Mudruňka prohrál sázku s trenérem Patrikem Míkou, protože ve dvou zápasech nenastřílel požadovaný počet branek.
Nová posila Filip Záveský nasázela v prvním turnaji po zranění svůj první gól, první hattrick a zároveň si vysloužila novou přezdívku. Kdyby se v juniorském týmu za tyto věci platilo, bojím se, že by do následujících zápasů umřel hlady.

Florbalová akademie MB – FbC Panthers 1:7
FbC Panthers – Athletics Praha 5:2