Ženy B znovu dvakrát vítězně, z Kralup vezou první místo

Skvělý start do sezóny prožívají Ženy B! Po dvou kolech mají na kontě plný počet bodů a jsou na sdíleném prvním místě s Vinohrady B a Bohemkou C!

20151010 - Zeny BJako první nás čekal zápas s favoritem soutěže, týmem FBC Texas sheriffs . Do zápasu jsme vstoupily hlavně s myšlenkou hrát perfektně do obrany a hrozit rychlými brejky.

V první třetině jsme se ujaly vedení, když se trefila střelkyně Vondráčková. Soupeř nás tlačil a hrozil z nebezpečných střel, které v klidu chytala skvělá Maruška Dresslerová. Po druhé třetině jsme hrály vyrovnaný zápas, dá se i říct že jsme chvilkami soupeře přehrávaly a to vyústilo dalšími góly, které vstřelila nejprve podruhé v zápase Vondráčková a poté se z přesilovky trefila také Bára Slezáková. Konec utkaní jsme si v klidu pohlídaly a vybojovaly další tři body do tabulky.
Druhé utkání nás čekal zápas s Kralupy, za které nastoupily naše bývalé hračky Dvořáková a Smolíková. Hned v úvodu druhá jmenovaná namazala Šebestové, která vymetla pavučinky. Celý zápas jsme hrály na balonu a kontrolovaly vývoj skóre. Za stavu 5:1 byl nařízeno trestné střílení, ke kterému se postavila Dvořáková, která celý zápas měla velkou chuť vstřelit branku, ale skvělá Dresslerová byla proti. Na konci zápasu jsme bohužel polevily a a zbytečně jsme si nechali dát 2 zbytečné góly, ale naše holky zápas dovedly do vítězného konce a soupeřky porazily 6:3.
Za oba dva zápasy chci poděkovat všem našim hráčkám za skvělý a nebojácný výkon. Ale zlepšovat je toho dost a dost.
FBC Texas sheriffs – FbC Panthers B 0:3
FbC Panthers B – FBC Kralupy nad Vltavou 6:3