Ženy A vezou z Brna 6 bodů!

Elitní ženský výběr se vrací z výletu na Moravu s plným počtem bodů a v těžkém úvodu sezony dál drží neporazitelnost!

20151011 - Zeny ANejdříve je čekalo utkání s brněnskými Bulldogs. Pro Panterky to bylo těžké utkání, vzhledem k jejich poslednímu střetu, kdy utržily vysokou prohru. Do zápasu lépe vstoupily holky z Brna a vstřelily první branku. Naše holky jakoby ještě spaly, ale není se co divit, po tak náročné cestě a večerním zápase. Jakoby si nevěděly rady, co se soupeřovou obranou. Ve druhé třetině Buldočky přidaly další branku a stav utkání tak byl 2:0. Holky ještě více zabraly, ale góly pořád nepřicházely. Až ve 35. minutě Bedleková posunula zpoza brány na Klárku Šarochovou která se nemýlí a střílí první gól Panterek. Třetí třetina přinesla drama, nejdříve naše holky srovnaly, pak se Brno znovu ujalo vedeni. A hra se přiostřila. 1,5 minuty před koncem se konečně trefila nejaktivnější hráčka zápasu Týnka Lochmannová a srovnává. Utkání směřovalo k prodloužení. Ale co se nestalo, Týnka Lochmannová znovu u míčku a trefuje dvě sekundy před koncem krásně pod ruku brankářky.

Na druhý den na holky čekaly hráčky z židenické rezervy, očekávaly jsme tedy těžký zápas. Holky nastoupily do utkání jako favoritky a svoji roli od začátku potvrzovaly. Hned v úvodu utkání se krásnou střelou trefila Petra Šusterová. Šancí bylo spoustu na obou stranách, ale chyběla lepší koncovka. Stav utkání se změnil až ve druhé třetině po krásně akci Lýdie Barákové a Anežky Slané. Zanedlouho další gól přidala Eva Krauskopfová. Židenice se pokusily zdramatizovat utkání a snížily na 1:3, na začátku třetí třetiny dokonce na 2:3. Ale pak už na scénu přišla Eva Krauskopfová a ze svého obvyklého místa v přesilovce zvýšila na 4:2. Gól přidala ještě Lýdie Baráková. A poté znovu Eva Krauskopfová ze skoro nulového úhlu a zkompletovala tak další hattrick v sezóně. Poslední, sedmou branku Panterek vstřelila dnešní oslavenkyně Veronika Bedleková. Gól přidala i Eliška Nedvědová, ale bohužel do vlastní branky. Konečný stav je tedy 3:7 a Panterky jsou tak v úvodu sezóny nadále stoprocentní!

Děkujeme holkám za vydřené a důležité body.

Bulldogs Brno – FbC Panthers 3:4 (1:0, 1:1, 1:3)
(21. a 52. Poláková, 5. Tomannová – 59. a 60. Lochmannová, 36. Šarochová, 43. Janoušková)

Židenice Brno B – FbC Panthers 3:7 (0:1, 1:2, 2:4)
(36. Horáková, 42. Kouřilová, 58. Drápalová – 31., 49. a 54. Krauskopfová, 3. Šusterová, 23. Slaná, 51. Baráková, 57. Bedleková)