Dorostenky z Boleslavi bez bodu

Dorostenky se vrací z Mladé Boleslavi s bilancí dvou proher, když prohrály s domácím výběrem a pražskými Vosami.

20151011 - DorostenkyHolky se dnes vydaly do Mladé Boleslavi. První zápas je čekal domácí tým. Tento tým je herně úplně někde jinde a tak naše holky prohrály 12:0. Tři střely na branku od našich holek mluví za vše, jen oceňuji, že to holky nevzdaly a bojovaly až do konce a tudíž uhrály slušný výsledek.

Druhy zápas byl v podání našich holek už horší. Čekaly je Vosy Praha. Tento zápas mohl být vyrovnaný a i pro oko diváka celkem zajímavý, jenže naše holky hrály první dvě třetiny hrozně. Neběhaly, nemakaly. Do třetí třetiny za stavu 0:9 šly už jen s motivací neodjet s nulou a s ostudou. Podle toho to také vypadalo, když hned v první minutě této třetiny zaznamenala svůj vůbec první vstřelený gól Michaela Novotná. Naše holky tento gól asi povzbudil a začaly opravdu dřít a makat.  I když holky tuto třetinu prohrály 3:4, tak hrály fakt skvěle. Kdyby celý zápas takto makaly tak by odešly i kdyby s prohrou, ale fakt po vydařeném zápase. Takto nic moc zápas. Tento zápas skončil 3:13. Branky zaznamenala 2x Michaela Novotná a jeden Markéta Šporová. Za tento zápas chci pochválit hlavně Veroniku Trenklerovou, která sice nezaznamenala gól, ale hrála výborně.

Tento turnaj bohužel absolutně nevyšel naší obraně a bylo to vidět jak na hře, tak na výsledcích..

Florbalová akademie MB – Elite Praha 12:0
FbK Vosy Praha – Elite Praha 13:3 (B: 2x Michaela Novotná, Markéta Šporová)