Kristýna Lochmannová: „Je tady super parta!“

Jednou z čerstvých letních posil je i bývalá hráčka extraligového Liberce, a tedy i ex-spoluhráčka několika Panterek, blonďatá naděje Kristýna Lochmannová! Vzala s sebou přítele, líbí se jí v Praze a čí boty jí vadí nejvíc? To a mnohem více se dočtete v krátkém rozhovoru!

Rozhovor - Tyna Lochmanova - hraČauky Týnko, na začátek bychom se tě rádi zeptali, jak se ti u nás v klubu líbí, co říkáš na svoje nové spoluhráčky a jak Vám to šlape v lajně?
Ahojky, musím říct, že jsem věděla, že Panterky jsou super kolektiv, ale realita je ještě mnohem výše nad očekáváním. Holky jsou prostě skvělé.  Je tu super parta a hrozně ráda bych jim poděkovala za to, jak mě mezi sebe přijaly. V naší lajně s Natkou a Sláňou je to taky super, očekávám, že až se ještě trochu více sehrajeme, začne nám tam padat spousta gólů. Takže celkové dojmy z klubu? No jednoduše nadšenost: D.

Hrála si několik let extraligu za Liberec, co vidíš jako největší rozdíl mezi extraligovým a prvoligovým působením?
Rozdílů mezi extraligou a první ligou vidím určitě mnoho. Především je to technika jednotlivých hráček, smysl pro hru jako takovou, souboje… Dále v první lize není tolik „přetaktizováno“ a hráčky zde hrají spíše pro vlastní potěšení. To je asi hlavní důvod proč jsem tu.

V Praze asi nejsi jen kvůli florbalu, takže co tě sem přivedlo?
Do Prahy mě přivedlo především studium personalistiky, ale také práce a všeobecně více možností. Jediné, co mi tu chybí, jsou Jizerky a mé BFF. :D

Bylo pro tebe snazší jít do tohoto týmu, když si věděla, že zde hrají tvoje tři bývalé spoluhráčky z Liberce (Eva Krauskopfová, Nela Škopánová a Andy Hrubá)?
Samozřejmě jsem brala jako velkou výhodu, že v týmu někoho znám. Vlastně nebýt Evičky, nejspíš bych se sem ani nedostala. Holky mi moc pomohly.

Doslechli jsme se, že si začala bydlet s Anežkou Slanou, myslíš si, že to zvládneš?
Já myslím, že se Sláňou vytvoříme báječnou domácnost, jejíž součástí by chtěl být každý. :D Nevidím jediný důvod, proč by nám to nemělo společně klapat. Možná časem budu spát v kuchyni, až můj pokoj obsadí Sláni boty, ale tak s tím se dá žít.

A na závěr bychom se tě rádi zeptali, co děláš ve volných chvílích a zda jsi sama, nebo máš přítele? Něco mi říká, že to zrovna naše fanoušky zajímá.
Ve svých volných chvílích především ráda chodím po výletech. Co se týče mojí (ne)zadanosti, když dorazíte na zápas, určitě to zjistíte. Takže Vás všechny zvu ve čtvrtek na pohárové utkání proti Českým Budějovicím, které začíná ve 20:00!

Děkujeme ti moc za rozhovor a přejeme ti hodně štěstí do sezóny a také, aby se Sláňa umírnila s botami a nevystrnadila tě do kuchyně. Chce to na ní nejspíš tvrdý metr.

Rozhovor - Tyna Lochmanova