Mladší žáci B vybojovali v Kunraticích 4. místo

Mladší žáci B na turnaji v Kunraticích i přes vysokou výhru na úvod brali čtvrté místo.

20150927 - Mlzi BFbC Panthers vs. SK Dvojka Praha
První dnešní zápas dopadl nad očekávání dobře. Kluci už od začátku měli utkání plně pod kontrolou. Mohli jsme vidět krásnou týmovou hru, kde si mezi sebou kluci nahrávali. Soupeře k ničemu nepustili, plnili pokyny trenéra (v prvé řadě udržet nulu pro nás) a padlo i nezanedbatelné množství gólů. Tímto kluky ještě jednou chválím.
FbC Panthers vs. Fbk Olymp Praha 
K tomuto utkání jsme chtěli nastoupit se sebevědomím z prvního zápasu, kluci počítali s prvním místem, soupeř nás však velmi rychle vyvedl z omylu. Od začátku nám bral míčky v osobních soubojích, k čemuž jsme přispěli my i tím, že jsme hráli sami na sebe a po týmové hře nebylo ani stopy. Po tom jak skvělý výkon soupeř předvedl, vyhrál zaslouženě 2:6.
FbC Panthers vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV black
V utkání, ve kterém šlo o třetí místo, byl vidět vyrovnaný rychlý florbal na obou stranách. Po našich chybách se soupeř dostal vždy dříve do vedení, na které jsme se pak dotahovali. Ovšem na třetí vedení soupeře jsme už nestačili, skoro jako by se kluci v prvním zápase vystříleli a tak se z utkání, které mělo skončit remízou bohužel radoval soupeř.
FbC Panthers B – SK Dvojka Praha 10:0
FbK Olymp Praha – FbC Panthers B 6:2
FbC Panthers B – Florbal Chodov black 2:3
(o 3.místo)