Dorostenci A slaví úspěšný vstup do sezony

Tým Dorostenců A se v Kunraticích svých soupeřů nezalekl a po vzoru svých mužských kolegů získává na úvod sezony plný počet bodů!

20150926 - Dorost APanthers vs. Lhokamo

Gólové hody!!!

V prvním zápase nové sezony dostali kluci papírově nejslabšího soupeře v lize – Lhokamo Praha. I přes nervózní začátek, kdy vlastními individuálními chybami dovolili soupeři pár minut držet krok, Pantheři už Lhokamo k ničemu nepustili a nasázeli do protihráčovy sítě za první třetinu 8 gólů. Rozhodnutý zápas pojali panteří šelmy zodpovědně, místo nesmyslného sólování a honem za kanadskými body si nacvičili a vyzkoušeli nové herní situace a kombinace.  První zápas – první 3 body po výsledku 13:3.

Panthers vs. Start98

Očekával se vyrovnaný boj plný šancí a nádherných gólů. Tato prognóza se naplnila jen z části. Stejně jako v prvním zápase kluci bojovali s nervozitou, která opět pustila soupeře do zápasu. Naštěstí Start od začátku pouze dotahoval a vždy se dostal jen na dostřel dvou gólů. Skvělým napadáním naše naděje eliminovaly tlak soupeře a bylo jen otázkou času, kolik gólů neškodným protihráčům nastřílí. Nadstandardní výkon srážely nepřesnosti v obraně a v přechodu do útoku, které soupeř chladnokrevně trestal.  Skóre se zastavilo na konečných 7:4 pro naše barvy. Z Kunratic si tedy dorostenci odvezli plný počet bodů a i díky enormnímu gólovému přídělu se vyhoupli do čela svojí ligy.

Kluci opět ukázali, že umí hrát kreativní a pohledný florbal, který by si zasloužil větší diváckou podporu. Proto Vás zveme na naše další utkání!

Lhokamo Praha – FbC Panthers 3:13
FbC Panthers – FBC Start98 Kunratice 7:4