Muži D doma vybojovali všechny body

Muži D se s úvodními zápasy na domácí půdě popasovali výborně a po výhrách 8:5 a 4:2 slaví zisk 6 bodů.

20150926 - Muzi D (2)Muži D otevírali sezónu jako jejich kolegové z céčka v domácí hale na radlicích.

V prvním zápase nastoupili proti hráčům z koleje ze slovanu, kteří do naší arény přišli v minimálním počtu hráčů a celý zápas pouze dotahovali naše vedení  a stříleli góly pouze z brejků a ze standartních situací. Nakonec se ukazatel skóre zastavil na 8:5 pro naše barvy.

Druhý zápas byl o poznání bojovnější což nás trochu zaskočilo a tak jsme po první siréně prohrávali 0:2. Druhá třetina byla z obou stran velmi opatrná a padla pouze jenda branka, kdy naši borci využili pokračující dvojnásobnou přesilovku z první třetiny. 1:2 a to bylo vše. Do poslední třetiny jsme ovšem zařadili vyšší stupeň a v druhé minutě během 48 vteřin vstřelili 3 branky a otočili zápas na 4:2 když vítězný gól padl po Školkově lobu přes celé hřiště se kterým si mazák Boreš poradil způsobem hodným extraligy. Po zbytek zápasu jsme chytře drželi balón na svých holích a s přehledem kontrolovali hru až do poslední sirény.

Fbk Koleje Slovan – FbC Panthers D 5:8
FbC Panthers D – SK Bruisers Dejvice 4:2