Muži A i podruhé za tři

I se zkušeným soupeřem si Muži poradili a brali všechny body.

2. kolo Divize, SSK Future – FbC Panthers 4:7 (1:3, 3:3, 0:1)

Ve druhém kole Divize čekal naše Muže A obhájce pomyslného titulu této soutěže, slavný lokální rival, SSK Future a to dobré, co v něm bylo a zůstalo. Maje v hlavě, že se na každý pád bude jednat o jednoho z nejkvalitnějších soupeřů, začali borci hrát aktivně a pozorně a všechny silné stránky soupeře byli schopni eliminovat.

Samozřejmě ale přišla četná zaváhání a hluchá místa, ať to bylo již trochu tradičně z důvodu zbytečného vyloučení, či laxnosti v bránění zkušených střelců. Náš tým hrál sebevědomě, o čemž právě svědčilo i právě poněkud trestuhodné blokování střel soupeře. Obrovská důvěra v brankářské eso Boráka byla nekonečná a naštěstí pro naše barvy i opodstatněná, protože pochytal a zavalil, co se dalo.

Kreativní hra do útoku byla často velmi pohledná – kdy jindy se Vám také dnes podaří vidět alespoň a chvilku kluky z Future na kolotoči. Ovšem střelba – její včasnost a hlavně přesnost byla tou hlavní brzdou výhodou pro brankáře soupeře, ze kterého jsme párkrát udělali hrdinu – párkrát bohužel proto, že těch střel, při kterých musel zasahovat, bylo fakt málo. O to horší čísla mu to pak hodí v políčku úspěšnost. Počítají se ale body a těch mají naši kluci nasbíráno 6, což se povedlo jen dalším dvěma jejich budoucím soupeřům.

Díky všem a za necelé dva týdny budeme hrát doma vložené kolo s Kutnou Horou.