2. hrací víkend – Muži A do Kobylis a na Barrandov, sváteční pondělí Dorostu B

I do druhého hracího víkendu nastupují Panteři v čele s jedním z elitních týmů – hlavním tahákem jistě bude souboj Mužů A se Sokolem Kobylisy a s Future, v dalších zápasech se představí také oba dorostenecké výběry (ten rezervní odehraje své zápasy netradičně až ve sváteční pondělí) nebo družstvo Mužů D.

poharMuži A – repríza Poháru a bývalý extraligový velikán

Elitní kategorie mužů zamíří v sobotu do Kobylis, se kterými se utká znovu po necelých dvou týdnech – v neděli 13. září se oba celky utkaly v rámci Poháru České pojišťovny a ze hřiště tehdy odcházeli šťastnější Panteři, když svého soka dokázali porazit vysoko 8:4. Bilance z loňské sezony ale hovoří pro Kobylisy – získaly 5 z celkově možných 6 bodů (za výhry 2:3 a 3:4 po prodloužení). Druhý víkendový soupeř, SSK Future, marně hledá svou zašlou slávu z let, kdy pravidelně porážel v extralize týmy jako Tatran, Chodov nebo Mladá Boleslav. V minulé sezoně sice skončil v tabulce na prvním místě, v následné baráži ale podlehl jmenovcům Panterů z Liberce (za zmínku stojí, že první zápas skončil bláznivým výsledkem 16:12 pro liberecké). Ve vzájemných soubojích se vždy radoval domácí tým, v říjnovém zápase na Radlicích zvítězili hráči Panthers výsledkem 7:3, únorovou odvetu ovládli hráči Future poměrem 4:7. Oba víkendové zápasy můžete sledovat na dálku prostřednictvím online přenosů.

Sobota 26.9.2015, 18:00, TJ Sokol Kobylisy
TJ Sokol Kobylisy – FbC Panthers  ONLINE

Neděle 27.9.2015, 18:15, X3M Arena Barrandov
SSK Future – FbC Panthers  ONLINE

Muži D – dvojité domácí derby

Jelikož letos nebylo přihlášeno legendární “Éčko“, tedy kategorie mužů hrající středočeskou třídu mužů, roli “posledního“ mužského výběru tak přebírají Muži D, kteří rovnou začínají na domácí půdě v Radlicích a čeká je dvojnásobné pražské derby – v prvním zápase vyzve Koleje Slovan, proti kterému odehrála svůj první zápas za muže stálice Panterů, obránce Aleš Kůdela, ve druhém pak vyzve druhý tým ze severu metropole, Bruisers Dejvice. Zápasy začínají v 9:10 a 12:40, přijďte kluky podpořit!

Sobota 26.9.2015, TJ Radlice
09:10 Fbk Koleje Slovan – FbC Panthers D
12:40 FbC Panthers D – SK Bruisers Dejvice

Dorostenci A – nováček a neoblíbený soupeř

Pražský dvojboj čeká také Dorostence A, kteří v Kunraticích vyzvou nejprve nováčka soutěže, Lhokamo Praha, které v loňské sezoně s přehledem ovládlo PH+SČ ligu dorostenců a s 61 body postoupilo do 2. ligy, a domácí Start98, se kterým mají Panteři negativní bilanci – poslední vítězství nad tímto soupeřem a zároveň poslední získané body ze vzájemných soubojů se datují až do 4. května 2013, kdy naši borci zásluhou dvou branek Daniela Škvora a jedné trefy Dominika Schimona porazili Start 3:2. Jak se našim dorostencům povede, můžete zjistit v sobotu na hale v Kunraticích!

Sobota 26.9.2015, SH ZŠ Kunratice
12:30 Lhokamo Praha – FbC Panthers
15:30 FbC Panthers – FBC Start98 Kunratice

Dorostenci B – sváteční Vinohrady s Bohemkou a Athletics

Dorostenci B mají víkend volný – netradičně hrají až ve sváteční pondělí a stejně jako jejich kolegy z mužů a dorostu A je čeká dvojitá dávka pražského derby! Oba soupeři, Bohemians C a Athletics, jsou pro Pantery velkou neznámou – do poslední ligy dorostenců se přihlásili jako nová družstva, tudíž se bude jednat o ligové premiéry pro oba soupeře. Kromě Panterů zůstaly v této lize od loňské sezony jen další dva týmy – Black Angels B a Žraloci Příbram.

Pondělí 28.9.2015, TJ Sokol Vinohrady
09:00 FbŠ Bohemians C – FbC Panthers B
11:20 FbC Panthers B – Athletics Praha

Mladší žáci – áčko v sobotu do Kladna, béčko v neděli v Kunraticích

Sezona začíná také pro oba výběry mladších žáků. Zatímco “A“ tým vyzve v sobotních utkáních silný Bučis a Mladou Boleslav, rezerva narazí na SK Dvojku Praha a v tomto víkendu celkově páté pražské derby pro Pantery zkompletuje zápasem s Olympem Praha. Na všechny zápasy srdečně zveme rodiče a další fanoušky našich mladých nadějí.

Žáci A – Sobota 26.9.2015, SH BIOS Kladno
09:00 FC Bučis Team – FbC Panthers
11:40 FbC Panthers – Mladá Boleslav
??:?? FbC Panthers – ? (o umístění)

Žáci B – Neděle 19.9.2015, SH ZŠ Kunratice
11:00 FbC Panthers B – SK Dvojka Praha
12:20 FbK Olymp Praha – FbC Panthers B
??:?? FbC Panthers B – ? (o umístění)

Juniorky a Starší žákyně – začátek sezony pod hlavičkou Elite

Naše jediné dvě zástupkyně ženského florbalu pro tento víkend čeká významná změna –  na rozdíl od předchozích sezon nebudou startovat pod záštitou FbC Panthers, pod svá křídla si je vzal spřátelený klub Elite Praha. Díky tomuto spojení si trenéři slibují konkurenceschopnější týmy, které budou základnou pro budoucí hráčky ženského áčka. Jak se jim povede v elitních ligách můžete zjistit už tento víkend na Tatranu či v Dolním Bousově!

Juniorky – Sobota 26.9.2015, TJ Tatran Střešovice
11:30 Elite Praha – SK Bivoj Litvínov
16:00 FBC Kladno – Elite Praha

Starší žákyně – Neděle 27.9.2015, SH ZŠ Dolní Bousov
10:20 Elite Praha – DDM Praha 10
11:40 Sokol Královské Vinohrady – Elite Praha