Ženy B vybojovaly ve Zruči dvě výhry

Třetím celkem Panterů, který dokázal z víkendových klání vytěžit maximální možný počet bodů, se staly Ženy B, které v daleké Zruči nad Sázavou porazily Kolín a Divoký kočky.

20150919 - Zeny BTento hrací víkend znamenal vstup do sezóny i pro naše Ženy B. V daleké Zruči, ve velmi nepříjemném brzkém čase, se holky utkaly se soupeřkami z Kolína a poté s týmem Divokých koček z Olympu.
První zápas byl ve znamení rozespalosti, nepřesností a nervozity z obou stran. Naše hráčky měly skoro po celou dobu více ze hry, ale vždy chyběla ideální finální nahrávka či důraz ve střele, aby se převaha na hřišti projevila i na skóre. Prvním a zároveň poslední gól tohoto zápasu vstřelila, až ve třetí třetině, po hezkém uvolnění Eliška Š. První zápas tedy skončil spíše fotbalovým výsledkem a reflektoval tak divácky neatraktivní průběh celého zápasu.
Druhý zápas byl již od první minuty úplně v jiném tempu a hra se přelévala ze strany na stranu. Naše holky se konečně rozehrály, přidaly na důrazu i v pohybu a toto lepšení brzy přineslo ovoce v podobě vedoucího gólu. Soupeř sice za pár okamžiků srovnal, ale naše rozjeté hráčky se tím nenechaly rozhodit a brzy znovu překlopily vedení na svou stranu. Soupeř poté začal více napadat, otevřel hru, čehož holky několikrát využily krásnými kombinacemi zakončenými góly. Výsledek se nakonec zastavil na 5:1 a Pantherky tak mohly podruhé, v tomto kole, oslavit výhru pokřikem.
Výhry to byly vydřené a nyní je třeba se připravit na další hrací víkend, kde se střetneme s týmem Vinohrad B, který roztřílel soupeře a se soupeřem z Nového strašecí. Hrací časy jsou naštěstí daleko příjemnější….;)

FbC Panthers B – FBC Pitbullky Kolín 1:0
Divoký kočky & Olymp – FbC Panthers B 1:5