Starší žáci B se i přes dvě prohry udrželi

Starší žáci B se v první ostré zkoušce pro nového trenéra Daniela Škvora dokázali i přes dvě prohry udržet – další možný soupeř (Kladno) nedorazil na turnaj a Panteři tak budou v příštím kole zařazeni do stejného koše.

20150920 - Starsi zaci B

FbC Panthers B vs. FbC Říčany
První křest ohněm. Od začátku byly vidět nepřesnosti na straně soupeřů, které se daly využít. Bohužel jsme ale hráli hůř a dělali větší chyby, které nás stály výhru. Všechny 3 obdržené góly padly po naší ztrátě na útočné půli, ale jelikož jsme se pomalu vraceli, vznikala přečíslení tři na jednoho, tři na dva a dva na jednoho. Musím ale pochválit Petra v bráně, který zachytal výborně.

FbC Panthers B vs. FbK Vosy Praha
Jelikož nedorazilo Kladno, měli jsme jistotu udržení. Při určitém počtu gólů jsme mohli hrát dokonce o první místo! (Vosy porazily Říčany) Šli jsme do zápasu s tím, že soupeři, který měl v nohách předchozí zápas s Říčany a prakticky ihned nastoupil k našemu zápasu, nasypeme góly a budeme hrát o první místo. Bohužel realita byla jiná. Prvních 6 minut jsme hráli tragicky a na tabuli svítilo skóre 2:0. Potom začali hráči poslouchat pokyny trenéra a do poloviny jsme srovnali na 2:2. Druhá polovina nevyšla podle našich představ a soupeř trestal naše chyby. Konečné skóre bylo 3:6. Opět musím pochválit gólmana Tomáše, který jako mladší žák při svém prvním zápase zachytal hlavně v první půli famózně!

FbC Panthers B – FbC Říčany 1:3  (branka: Kuba Doležal)
FbC Panthers B – FbK Vosy Praha 3:6  (branky: Kryštof Med, Vašek Solař, Kuba Voves)