Junioři A vezou z Kunratic výhru a remízu

První turnaj po pádu do 3. ligy vyšel Juniorům A dobře, ze soubojů s Kobylisy a Královým Dvorem dokázali vytěžit čtyři body

20150920 - Juniori A (1)FbC Panthers vs. Kobylisy
První utkání nové sezóny pro naše mladé naděje. Soupeř stejně jako my sestoupil do nižší ligy juniorů a proto se očekávalo vyrovnané utkání, ve kterém budou rozhodovat maličkosti. Opak byl pravdou. I když se naše panterská mašina rozjížděla pomalu a místy to skutečně drhlo, podařilo se nám soupeře po celkem klidném průběhu porazit 5:1 a zajistit si první body do tabulky. Nutno podotknout, že nepřesnosti, zbytečné ztráty a impotence při zakončení způsobily , že brankový rozdíl nebyl mnohem vyšší.

FbC Panthers vs. Králův Dvůr
Utkání mnohem vyrovnanější, florbalovější a napínavější. Oba týmy předváděly poměrně pohledný florbal a v první polovině jsme tahali za kratší konec provazu a museli jsme dotahovat vedení soupeře 1:0 a posléze 2:1. Oba góly soupeř vstřelil v přesilových hrách. Po zlepšeném výkonu ve druhé polovině utkání se nám však zásluhou druhé lajny a především dvakrát skórujícího Marhefky srovnat stav na 2:2 a oba týmy si odnesly po právu 1 bod. Je mrzuté, že utkání se příliš nevyvedlo rozhodcovské dvojici jelikož utkání to mohlo být na úroveň této soutěže nadstandardně kvalitní a florbalové.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem rodičům, kteří se vydali kluky v neděli ráno podpořit, stejně tak jako kamarádům, spoluhráčkám a přítelkyním. Děkujeme Vám za podporu a doufáme, že nám ji zachováte i v dalších utkáních.

TJ Sokol Kobylisy – FbC Panthers 1:5
FbC Panthers – T.B.C. Králův Dvůr 2:2