Dorostenkám nepřijel soupeř, z výletu do Benešova se vrací bez výhry

První kolo zavedlo dorostenky do nedalekého Benešova, kde byly na plánu dva zápasy. Protože ale jeden ze soupeřů nepřijel, čekal je jen souboj s domácím celkem, který soupeř ovládl jasně 0:11.

20150920 - Dorostenky ANaše holky měly výlet do Benešova. Po příjezdu jsme zjistily,  že náš první soupeř nedorazí. Což holky z herní stránky mrzelo, protože si chtěly zahrát, ale na druhou stranu tři body jsou doma.

Po dlouhém čekání,  během kterého holky zašly na jídlo nebo odpočívaly, nás čekal druhý zápas s domácím týmem.
Tento zápas nebyl z naší strany až tak špatný, jen nám chybělo štěstí v koncovce a bránění nám úplně nešlo, čemuž odpovídá výsledek 0:11. Ale holky se opravdu snažily a dřely jak nejvíce mohly.
Za tento zápas si zaslouží pochvalu hlavně gólmanka Štěpánka Klingerova, která svůj tým neskutečně podržela. A také Kateřina Kubištová ač byla na hřišti téměř nejmladší na stylu hry to nebylo vidět. Šla do každého souboje naplno a byla všude. Zvlášť její únik na branku, kde udělala neskutečnou kličku gólmance soupeře byl fantastický, jen škoda ze ji v závěru ujel balonek a netrefila tak prázdnou branku.
Ale pochvalu si zaslouží i ostatní hráčky za dřinu a obětavost v tomto zápase. Všechny holky hrály naplno a v rámci svých možností.

Jako trenérka jim za tento zápas děkuji, i přes nepříznivý výsledek hrály holky skvěle.

FbC Panthers – Benešov 0:11