Ženy A začaly sezonu vítězně!

Elitní kategorie žen se hned v úvodním kole střetla na domácí hale se silnou Plzní, a díky skvělé třetí třetině si odnáší všechny tři body!

20150919 - Zeny A

Hned první zápas nás čekal velice těžký soupeř, který nás minulou sezónu každý zápas dokázal prověřit až na hranici našich herních možností. Na obou stranách byla před zápasem znát nervozita, i když holky z Plzně měly seběvědomí trochu výš. Zápas očekávání splnil – hrálo se rychle a agresivně, šance se střídali na obou stranách. Naši branku strážila výborně brankářka a branku soupeřek naopak naše nemohoucnost :) První dvě třetiny byl zápas vyrovnaný a rozhodovali drobnosti, respektive nepřesnosti na obou stranách. A pak přišla třetina třetí. O přestávce jsme si řekli: „A dost, už nás to nebaví, jdeme jim nasypat góly, tohle není možný“. A jak jsme řekli, tak jsme udělali. Během deseti minut jsme dali 5 gólů a Plzeň doslova odešla. Zůstaly jen stíny hráček, které ještě v posledním záchvěvu dokázaly dát dva slepené góly, ale to bylo vše. První zápas této sezóny jsme tedy zaslouženě vyhrály 8:4. Díky holky!

FbC Panthers – FBŠ Slavia Plzeň 8:4 (1:1, 1:1, 6:2)