Muži C doma za čtyři body

Muži C zahájili sezonu na domácí hale v Radlicích, kde v zápasech s Elite a SK B.U.H. vybojovali čtyři body za výhru a remízu

20150920 - Muzi CZápas proti „sousedům“ se měl nést v uvolněném duchu a přátelské atmosféře. Přátelský duch však odešel hned v první minutě, kdy byl odpískán přísný nájezd. Soupeř měl však jiný názor a v takové situaci nervy většinou nevydrží. Celá situace pak vyústila v udělení červené karty. Následná přesilovka byla nervózní a předpověděla tak průběh celého zápasu. Pár diváků, kteří do Radlic zabloudili, si zápas nemohli užít – byla to jednoduše nuda ;-) Výsledek 3:2 pro nás, ale hrdí na to rozhodně být nemůžeme.

V druhém zápase jsme se jako vždy přizpůsobili hře soupeře, což znamenalo zpomalení tempa na úroveň zpomaleného filmu o šnecích. Soupeř nás přehrával ve středním pásmu, ale v držení balonu jsme vedli. Bohužel to neznamenalo střelbu, ale většinou několik nahrávek a ztrátu balonu. Remíza 2:2 byla spravedlivým vyústěním zápasu. Bodově tedy úspěšný turnaj, ale umíme hrát rozhodně hezčí a nebezpečnější florbal.

ELITE PRAHA – FbC Panthers C 2:3
FbC Panthers C – SK B.U.H. Praha 2:2