Na úvodní šlágr s novou kapitánkou

20150916 Wa pozvánka kapitán a pes

Představujeme Vám novou kapitánku ženského A týmu. Stala se jí Petra Šusterová tedy Šusťáček. V tomto malém rozhovoru se můžete dozvědět něco o ní a o jejích vizích a cílech pro tuto sezónu.

Ahoj Šusty, první otázka pro Tebe je, jak se cítíš jako kapitán a co to pro Tebe znamená?

Ahojky! Cítím se rozhodně sebevědoměji a velmi hrdě. :-)  Když vás zvolí tak skvělý tým, který se u nás sešel, nemůžete mít ani jiné pocity. Samozřejmě mě velmi mrzí, že se vůbec hlasování muselo uskutečnit. Klárce se těžko někdo vyrovná, ale věřím, že se k její vysoce nastavené laťce aspoň trochu přiblížím.

V minulé sezóně si utrpěla zranění kolene, ale dokázala ses vrátit brzo a ještě k tomu v mnohem lepší formě, jak si to dokázala a jak na tom tvoje koleno je?  

Koleno zatím (musím zaklepat) drží. Nevím, jestli v lepší formě, ale rozhodně mám větší chuť hrát. Rozhodně větší chuť, než kterou jsem měla před zraněním. :-)

V loňském ročníku 1. ligy žen jste s Panterkami bojovaly o extraligu, máte stejné cíle jako loni?

Samozřejmě… naše cíle jsou vždy nejvyšší a my věříme, že je zdoláme a to ještě lépe než předešlou sezónu. :-)

O víkendu vás čekají největší soupeř v lize a tím je Slavia Plzeň. Jak se na ně připravujete a jak myslíš, že tento zápas dopadne?

Ano je to opravdu silný soupeř, zápasy s Plzní jsou vždy ve velkém tempu. Poslední střet nedopadl v náš prospěch.  Nyní však máme posílený kádr o nové hráčky a v nohách tvrdou letní přípravu, hlavně velkou motivaci do prvního zápasu a celé sezóny. Rozhodně holkám z  Plzně nedáme nic zadarmo. :-)

A teď se zaměříme na Tebe, prozraď nám, co ráda děláš ve volných chvílích a jestli Věrka aneb Sunny je nový maskot Panterů a můžeme jí/ho očekávat na všech zápasech?

Volné chvíle trávím s rodinou a Sunnym. Nevím, jestli ho holky považují za maskota, (směje se) pokud ano, tak jedině pod pseudonymem Věrka, který se uchytil i u mužů. (smutný výraz)

Na závěr našeho milého rozhovoru by Vás Šusty ráda pozvala již tuto sobotu na Radlice od 20:00 na první zápas ligy a to právě s Plzní. Prý to bude MASAKR! 

20150916 Wa rozhovor s cpt. Šusty