Soustředění mládeže – rozdělení do skupin

Zde najdete slíbené rozdělení účastníků soustředění v Plzni do tréninkových skupin. U každé je uvedeno, kdy bude mít v příjezdový den oběd. Podrobnosti jste od nás dostali emailem minulý týden.

Skupina A

trenéři Patrik Míka a David Kolář

sobotní oběd v 13:00

Berný Vojtěch
Cipro Matouš Bohuslav
Eška Matthias
Halász Matyáš
Hradec Tomáš
Hruška Tomáš
Hudec Dominik
Jebousek Adam
Joukl David
Malý Kryštof
Marhefka Tomáš
Mudruňka Václav
Najvárek Matěj
Pauček Tomáš
Perlín Kristián
Pokorný Lukáš
Ptáček Matěj
Reitmajer Jakub
Šimůnek David
Tomeš Petr
Tomiška Zbyněk
Toms Jakub
Trnka Ondřej
Tvrdek Jan
Wolajnyk Jiří

Skupina B

trenéři Tomáš Valenta, Pavel Turianský, Jirka Ptáčník

sobotní oběd v 13:00

Babický Jakub
Baumruk Šimon
Beran Lukáš
Černý Ondřej
Daneš Michal
Daneš Petr
Drašnar Tomáš
Dryák Zdeněk
Chochola Antonín
Ježil Dan
Kadleček Jiří
Kožíšek Jan
Lávička Petr
Loučka Antonín
Macalík Jan
Máčala Marek
Matys Jakub
Novosad František
Poledňák Václav
Rufer Jan
Ryvola David
Svoboda Ondřej
Štíbr František
Trachkov Alexandr
Váša Vojtěch
Vayhel Tomáš
Vobecký Petr
Vrtiška Ladislav
Zeman Jakub

Skupina C

trenéři Michal Rupa, Dan Škvor, Jirka Ptáčník

sobotní oběd v 12:45

Bílek Martin
Brtna Daniel
Brych Radek
Doležal Jakub
Ďurina Matěj
Folkman Marek
Harasim Tobias
Holota Jan
Javůrek Adam
Jonáš David
Lipovský Karel
Med Kryštof
Novák Filip
Novák Jiří
Novotný Daniel
Pech David
Petržela Rudolf
Pressler Hynek
Raška Vojtěch
Slabý David
Solař Václav
Urban Filip
Vilím Jaroslav
Voves Jakub

Skupina D

trenéři Jan Tůma, Lukáš Jenšík, Štěpán Weber

sobotní oběd v 12:15

Babický Lukáš
Bárta Lukáš
Barták Dominik
Doležal David
Förster David
Hajžman Filip
Hudec Matyáš
Jakub Lukáš
Ježek Antonín
Kačer Tomáš
Kandravý Matyáš
Kopal Adam
Kubů Lukáš
Mánek Tomáš
Marek Vojtěch
Martinek Jan
Mašát David
Netušil David
Nový Josef
Pánek Pavel
Pěkník Adam
Petrák Karel
Petrák Jaroslav
Petráň Michael
Prokůpek Zdeněk
Rázga Patrik
Šejvl Zdeněk
Šejvl Adam
Ulrych Kristián
Vávra Přemysl
Vejlupek Lukáš
Volf Daniel
Vycpálek Jakub
Zdrubecký Vojtěch
Zelinka Marek
Žiška Jakub

Skupina E

trenéři Kamil Sedlák, Andrea Nováková, Andrea Nováková

sobotní oběd v 12:00

Beneš David
Boháčová Anna
Borek Matyáš
Cihlář Kristián
Čermák Daniel
Fencl Šimon
Hampl Patrik
Hlaváč Jáchym
Hlaváč Prokop
Kandravý Mikuláš
Křístek David
Křístek Vojtěch
Martinek Ondřej
Mlčoch Matyáš
Petráň Vojtěch
Pokorný Ondřej
Pokorný Jonáš
Reitmajerová Jana
Retová Lucie
Samec Jan
Stárek František
Šporová Markéta
Trenklerová Veronika
Uher Matyáš
Urban Marek