Prague Games 2016 budou 6. – 9. července

Podle dnešní informace na webu Prague Games bude příští ročník v termínu 6. – 9. července 2016. Poznamenejte si toto datum do svých diářů a pokud můžete, udělejte si čas. Pro řadu hráčů je turnaj vrcholem sezony a mimořádnou šancí poměřit síly se zahraničními soupeři.

Naše tři družstva letos na turnaji díru do světa neudělala, zčásti i proto, že nebylo možné dostatečně naplnit všechny kategorie, a tak mladší hráči často hráli proti mnohem starším soupeřům. Za kluky do 13 let například nastupovali jen tři třináctiletí. Doplňovala je šestice jedenáctiletých a dva devítiletí (včetně gólmana). Pojďme to příští rok společně změnit.

Prague Games jsou největším mezinárodním florbalovým turnajem mládeže v ČR. Hrají kluci i dívky v kategoriích od 12 do 18 let. Letos se ho zúčastnilo 360 týmů z devíti zemí světa, odehrálo se 991 utkání v 17 halách. Web a registrace do dalšího ročníku budou spuštěny během ledna 2016. Aktuální struktura jednotlivých kategorií pro příští ročník bude podle organizátorů zachována.

Termín Prague Games 2016
Termín Prague Games 2016