Starší žáci B na závěr sestoupili

starsi-b

Dvanáctý a poslední turnaj Starších žáků B. Začátek prvního utkání s Davlí byl ospalý, ovšem první, kdo otevřel skóre, jsme byli my, když jsme využili standardní situaci a se štěstím vstřelili gól. Chvilku na to z podobné situace srovnal soupeř. Do této chvíle jsme hráli vyrovnaně.

Pak následovala série nepřesností a chyb, kdy jsme nechali vyniknout našeho gólmana, který se snažil jak nejvíc to šlo, ovšem soupeř jeho kouzlo prolomil a odskočil do vedení 1:2 a i přes veškeré naše snažení jsme nedokázali už vyrovnávací gól vstřelit. Šance byly, ale štěstí měl dnes soupeř. Remíza by byla asi zasloužená.

Po dvouhodinovém čekání jsme šli na hřiště proti Falconu B. Zápas od začátku vyrovnaný a první 3 góly jsme daly my, ovšem skóre bylo 2:1 a chvilku na to soupeř vyrovnal na 2:2. Tlak byl na obou stranách. Vice z toho vytěžil soupeř kdy v čase 9:19 skóroval z poza brány a na to jsme již nestačili odpovědět.

Poslední utkání proti Slanému. K tomuto není moc co napsat. Kluci nechtěli sestoupit, a tak makali od začátku do konce. Ovšem ani to nestačilo a tahali jsme za kratší konec. Prohrávali jsme 0:2, ale i tak jsme dokázali srovnat, ale to bylo všechno z naší strany. Po chybách jsme nechali soupeře odskočit o další 2 góly.