Poslední zápasy Mužů E

muzi-e

Naše mužská „E“ rezerva měla dnes na plánu poslední turnaj sezóny, tabulka byla již rozhodnutá, mohlo už docházet jen ke kosmetickým změnám v pořadí, což nám ovšem nebránilo si oba zápasy užít. V prvním zápase s Desperados B se hrál do druhé třetiny za stavu 2:2 velmi vyrovnaný florbal, s velmi ostrými zákroky na hraně pravidel z obou stran. Ve třetí třetině jsme ovšem převzali otěže a vystříleli si výhru 7:3 i přes s zvyšující agresivitou obou týmů. I přes to ovšem oba týmy odcházely v přátelské atmosféře, i když bylo po jednom zranění na každé straně.

I druhý zápas byl velmi vyrovnaný, hrálo se nahoru dolů, padlo poměrně dost branek, a když na začátku poslední minuty soupeř srovnal naše dvoubrankové vedení, zdálo se, že je konec. Ovšem vteřinu před koncem zkompletovala posila na druhý zápas, junior Tomáš Pauček svůj hattrick a stanovil skóre na 8:7, a tak poslední turnaj byl pro Muže E šestibodový a zakončili sezonu na čtvrté pozici v tabulce.