Poslední letošní turnaj starších žákyň

starsi-zakyne

Starší žákyně čekal poslední turnaj této sezóny, a to na Ruzyni. V prvním zapase nás čekal rival z Kutné Hory. Vyrovnaný duel to byl do konce první půle. Ovšem druhou polovinu jsme byli jasně lepší a tak jsme vyhráli 3:1. Premiéru na hřišti měli hned dvě hračky, a to Míša a Verča. A obě předvedly obdivuhodný výkon.

Druhý zápas následoval v rychlém sledu a to proti Kralupům. Kdy si v bráně netradičně zachytala Anička. Zápas to byl nahoru, dolů. Anička v brance si řekla, že to půjde a občas si zahrála na fotbalového brankáře, kdy se nebála jít si pro balónek mimo velké brankoviště. :-) Učíme se všichni.

Během první půle to vypadalo, že nás Kralupy snad i porazí, když jsme nedokázali pokrýt střelce a udělali několik chyb při rozehrávce. Došlo k přeházení lajn a najednou vše fungovalo. Kdy jsme se dočkali gólu z čepele naší nové hráčky Verči T., která sama byla zaskočena, jak se jí to vůbec povedlo. Během dalšího střídání jsme v rychlém sledu soupeři nastříleli 3 góly. Kdy 3 gól vstřelila Lucka, kdy svou zarputilou bojovností vybojovala balón za brankou soupeře a z poza brány skórovala. S tímto náskokem jsme si v klidu došli pro vítězství 6:4.

V třetím a zároveň nejtěžším zápase nás čekalo Elite.

První kdo otevřel skóre na světelné tabuli jsme nebyli my. Do hry se zapojily všechny hráčky, ovšem výsledek pro nás nebyl priorita. Holky předvedly co je bojovnost a nasazení v zápase. A co znamená nikdy nic nevzdávat. A hlavně úsměv na rtech. Prohra 8:1 nás nerozhodila.