Muži D končí sezonu na děleném 4. místě

muzi-d

Muže D čekaly poslední zápasy a záchranářské práce. První soupeř z Žehrovic na tom byl bodově nastejno. Panteři se do modrých koňů zahryzli se vší vervou a už po první třetině bylo jasno, že padne hodně gólů. Nejproduktivnější byla Školkova lajna, kterou si postavil k obrazu svému a nutno říct, že toho dokázal využít k hattricku a navíc asistoval snad u všech gólů, kde to šlo. Druhá lajna byla dlouho jen do počtu, i když si pak taky trochu přisadila. Výsledkem byl zcela zkrocený modrý kůň a více našich branek, než soupeřových střel a skóre 12:1

Druhý soupeř ze Zdic podobné postavení, jen o dva body a dvě příčky výše a stejně jako v předchozím zápase výsledné skóre poměrně věrně odráží i poměr střel na bránu. Nástup do zápasu byl ale o poznání vlažnější a soupeř toho dokázal využít. Pak už se borci dokázali nabudit a nasázeli postupně šest branek, aniž by dovolili důrazným sokům skórovat.

Přesvědčivý výkon na posledním turnaji tedy Déčko ve vyrovnané tabulce katapultoval z předposlední až na čtvrtou, respektive pátou pozici.