Muži B končí sezonu na 6. místě

muzib

Muži B zakončovali sezonu v Benátkách, kde strávili příjemně celý den. Zamotané a vyrovnané tabulky chtěli využít k vyšplhání o pár příček nahoru a ráno si celkem snadno poradili s Kralupy, dlužno podotknout, že několik jejich borců mělo v nohách i spartánský běh.

Druhý zápas byl ale mnohem dramatičtější a v atraktivním zápase s kvalitním SKV C jsme se bleskurychle ujali vedení 4:0 po dobře sehraných přesilových hrách. Ovšem vedení to bylo ne dostatečné a přišlo příliš brzy a borci začali hřešit na Zekeho neuvěřitelnou formu, až ho soupeř začal postupně prostřelovat. Pořád jsme ale udržovali náskok, ale v úplném závěru přišla přesilovka pro nás, kterou ale využil lépe soupeř a konečné skóre bylo sice spravedlivé 6:6, ovšem naše produktivitu bude potřeba napřesrok ještě hodně zalévat a to bohužel ne tím způsobem, jaký nám tak dobře jde.

Velmi citelně nám chyběl nemocný Matěj Giroux Dopita, který doma v posteli musel dostávat záchvaty křečí přesně v době, kdy naši borci prachbídně nakládali s nabídnutými trestnými stříleními (dokumentární video bude zveřejněno).

Za zmínku také stojí premiérový start juniora Vaška Mudruňky, včetně střeleckých zářezů!

Konečné umístění je tedy šesté místo z 13 družstev a kdo ví, co vše se během sezony stalo, tak ví, co vše chybělo. Díky za sezonu!