Ženy B potrápily soupeře z předních míst

zeny-b-brezen28

Sobotní zápasy Žen B byly ve znamení ztracených nadějí a nevybojování vytoužených snů, naštěstí ne pro náš tým, ale pro protihráčky soupeřů. Ženy B totiž dokázaly, že hesla jako „síla, srdíčko, hrdost, vítězství, apod., apod.“ nejsou jen dominantou našich Áčkařek, ale že i béčko dokáže pořádně potrápit, přehrát a hlavně porazit týmy z předních míst v tabulce.

Oba zápasy se hrály v ostrém tempu a každý ze soupeřů Žen B se chtěl co nejdříve ujmout vedení, uklidnit se a zápas v poklidu dovést do zdárného konce. Postupem času, kdy se soupeři stále vzdalovali od svého plánu, byla vidět vzrůstající nervozita a neklid na hokejkách, čehož naše dámy 100% využily a oba, velmi těžké, zápasy vyhrály.

Po předvedeném výkonu přihlížející diváci, rozhodčí i delegát jen kroutili hlavou nad umístěním našeho týmu v tabulce. Holt budeme muset příští sezónu začít od začátku, nemyslet jen na práci a hrát ve stejné pohodě jako tento víkend.